Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Najwięksi przedsiębiorcy

Drukuj
Opublikowano: 21 styczeń 2017

arisPPUiH ARIS [arisbhp.com]
Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe „ARIS” Bolesław Kazimierz Stępień powstała w 1996 roku i dziś zaliczana jest do grona największych producentów i dystrybutorów odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej. Firma współpracuje z partnerami z całego świata (m.in. marki MTS, 3M, Peltor).

 

comesCOMES Sokołowscy Sp. J. Spółka [comes.pl]
Comes jest jednym wiodącym producentów placów zabaw. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Kościuszki 128A, a zakład produkcyjny zlokalizowany jest w miejscowości Sadek.
Place zabaw i tereny sportowo-rekreacyjne firmy Comes można oglądać na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

 

peterstarPETER-STAR Sp. z o.o i Sp. – Sp. K. [peterstar.pl]
Peter-Star to firma, która kompleksowo realizuje różnego rodzaju transporty ponadnormatywne kołowe oraz kombinowane (śródlądowe, morskie oraz kolejowe). Swoje usługi wykonuje na terenie całej Europy, jak również Rosji. Spółka posiada nowoczesną flotę pojazdów. Siedziba i baza transportowa znajduje się przy ulicy Kolejowej 86 w Szydłowcu.

 

ProfelPROFEL [profel.com.pl]
Zakład Elektroniki Przemysłowej „PROFEL” Sp. z o.o. specjalizuje się produkcją obudów i szaf mających szerokie zastosowanie w automatyce przemysłowej, telefonii komórkowej, a przede wszystkim będących elementami zabudowy serwerowni. Ponadto zajmuje się produkcją: zespołów do rozdzielni energetycznych, mechaniki do sprzętu AGD, części i podzespołów do maszyn, konstrukcji mechanicznych. W ramach swojej działalności oferuje także szerokie usługi przemysłowe z zakresu obróbki mechanicznej, plastycznej, powierzchniowej i cieplnej. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Kolejowej 36 w Szydłowcu.

 

treng groupTRENDGLASS Sp. z o.o. TREND GROUP Sp. k.
Huta Szkła  gospodarczego, dekoracyjnego oraz użytkowego. Odbiorcami wyrobów są przedstawiciele rynku krajowego oraz światowe marki i sieci handlowe. Firma stawia na ciągły i dynamiczny rozwój zarówno pod względem technologicznym jak i organizacyjnym. Zakład produkcyjny mieści się w Woli Korzeniowej 137, 26-500 Szydłowiec.

 

 

ToolmexTOOLMEX-TRUCK Sp. z o.o. [www.toolmex-truck.com.pl]
Głównym profilem jej działalności jest sprzedaż i serwis wózków widłowych nowych i używanych oraz części zamiennych. Główną bazą techniczną, handlową, serwisową oraz remontową jest Zakład Wózków Widłowych i Urządzeń Magazynowych w Szydłowcu. Znajdują się tu dwie hale produkcyjno - remontowe (każda o powierzchni ponad 2500 m2) wyposażone we wszechstronne i profesjonalne urządzenia i narzędzia niezbędne do serwisowania i remontów wózków widłowych, mieści się on przy ulicy Metalowej 7B.