Powołanie do kadry na Mistrzostwa Europy Karate Shinkyokushunkai w Bułgarii dla Patrycji Przygodzkiej.

Złoto i dwa brązy dla UKS Karate Kyokushin „MUSHIN” Szydłowiec.

Za nami 9. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej, rozegranego na stadionie MKS Szydłowianki Szydłowiec.

Zdjęcie przedstawia zawodników z UKS KK „MUSHIN” Szydłowiec z pucharami za zdobyte miejsca. Obok nich stoi trener, sensei Robert Wyciszkiewicz.

W dniu 7 maja br. w Józefowie odbył się XXIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Do walki stanęło 470 zawodników z 40 klubów karate z Polski, Łotwy, Węgier i Ukrainy.


Uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza z Szydłowca, wzięli udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Starosty Szydłowieckiego.

Napis Bieg Zygmuntów 2022. W tle żółte zdjęcie z poprzedniej edycji szydłowieckiego biegu, a na nim grupa biegaczy startujących w biegu. Szydłowiec Bieg Zygmuntów.

Tradycyjnie już, jednym z elementów Szydłowieckich Zygmuntów jest odbywający się Bieg Zygmuntów, na który zapraszamy wszystkich miłośników biegania!


W dniu 23.04.2022 roku w Ełku odbyły się The Best Warrior Cup I dla zawodników w wieku do 11 lat i Mistrzostwa Polski Kyokushin Polskiego Związku Karate Kontaktowego powyżej 12 roku życia.

Sześciu startujących i sześć medali: 3 złote i 3 srebrne.

W miniony weekend na hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II, odbył się 10 Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Burmistrza Szydłowca, zorganizowany przez Rodzinną Akademię Sportu Szydłowiec.